harambe.et vs TEAM KLIENTPRO (4527 views)

nl mENACE
pl BloOdje
be PlAyer
fi froxe
gb Jinosta
pl meehow
pl nejm
us legendz
nl OHNOES
pl Onion
nl rezta
pl SnipaJarhead
Status:Finished
Get Button LinksHTML:
BBCode:
Game: et Enemy Territory
Rating:
League: ETernal Damage » Matchlink
Hosting: Crossfire.nu
Manager: mEnace (Requestee)
Maps: Not announced
On Demand Watch this Match now.

Total Pot: € 26614
The bets are closed.

Broadcasted by

Video Streams
Jinosta
By: froxe
View on GamesTV (external)
Language: English
twitch.tv/BloOdjeLOL
By: mEnace
View on GamesTV (external)
Language: Polish/English


Viewer Peak: unknown

Enemy Territory TV

Total Slots: Auto
Viewer Peak: 11

Comments

ey turbi nix da sikerim lan
Janne saatana
nejm and Onion gonna carry the team ! :)

gl guys ;)
kappakappakappakappakappa
wish I could play this...
gl spawacz
gl przyjaciel Emil i Jarhead
Took off frrom work to spec this.
21/80 Jebany Kurwa Cwel OHNOES tam kurwa tulipany zbieraj a nie w ET grasz
stfu cwel just bad day.
You have € 15000 on us iOWN
You won € 15150

no no al capone
od cwela do milionera
XD
Ahahahha xddd
ale wieriego to ty szanuj
no ale dobrze napisalem xD
Tak dobrze napisałeś. Brawo Ty! nie sądziłem, że z IQ trzepaka do dywanów jest to możliwe a jednak! Tylko zawarłeś jeden merytoryczny błąd. Notabene twój komentarz( tak z małej litery podczłowieku, tfuuu) powinien brzmieć następująco:,, Jestem cwelem`` -Akuku 2017
> Tak dobrze napisałeś.

W zależności od tego, czy po "Tak" miał być przecinek czy nie, to zdanie można rozumieć dwojako:

"Tak dobrze napisałeś" - sugeruje to szczególne zadowolenie autora z wypowiedzi, do której się odnosi.
"Tak, dobrze napisałeś" - zwykłe potwierdzenie.

Mimo, że to problem niewielkiej wagi, dbałość o czystość wypowiedzi ułatwia zrozumienie intencji ewentualnym czytelnikom.

2.
> Brawo Ty!

Tutaj cieszy zastosowanie niezgrabnej gramatycznie a jednak usankcjonowanej powszechnością użycia formy.

3.
> nie sądziłem, że z IQ trzepaka do dywanów jest to możliwe a jednak!

Zdanie należało rozpocząć z wielkiej litery aczkolwiek nie jest to miejsce na czepianie się takich szczegółów. Rodzi się jednak pytanie, czy porównywanym obiektem jest trzepak czy trzepaczka a biorąc pod uwagę to, że oba przedmioty różnią się diametralnie rozmiarami i budową, uważnego czytelnika zastanowić może to, jakie kryteria wpłynęły na tę decyzję.

4.
> Tylko zawarłeś jeden merytoryczny błąd.

Mimo, że zdanie jest w zasadzie poprawne, sugerowałbym nieco inną składnię, na przykład: "Zawarłeś jednak jeden merytoryczny błąd" - sens ten sam a o ile ładniej brzmi!

5.
> Notabene twój komentarz( tak z małej litery podczłowieku, tfuuu)

Sens użycia "nota bene" zawiera się w następującej po tym zwrocie wypowiedzi, która stoi nieco w sprzeczności z dotychczasową treścią lub też po prostu uzupełnia ją o dodatkowe informacje. W tym wypadku, użycie tegoż zwrotu bezpośrednio po informacji o domniemanym błędzie (to, czy jest to faktycznie błąd, pozostawiamy jako ćwiczenie uważnym czytelnikom) świadczy o jego niezrozumieniu.

Aby uczynić zadość zasadom interpunkcji, spację radziłbym przesunąć zza nawiasu na miejsce przed - zaręczam, że tam jest jej miejsce.

Podobnie jak wcześniej (aczkolwiek w większym stopniu), razić może tutaj brak przecinka po "tak" - teraz już nie wiemy, czy była to "tak bardzo mała litera", czy jednak chodzi o "tak, używam celowo małej litery". Z kolei użycie inwektywy i onomatopei, sugerować może (chociaż wcale nie musi) rozdrażnienie autora i pewną inwestycję emocjonalną.

6.
>powinien brzmieć następująco:,, Jestem cwelem`` -Akuku 2017

Cytaty zgrabnie można ująć w cudzysłowy, dzięki nim wzrośnie ich czytelność. Co do treści cytatu, o ile martwi mnie kolejna inwektywa i niesforne spacje, rok jednak został poprawnie obliczony i podany!

Jestem nieco rozdarty jeśli chodzi o całościową ocenę - z jednej strony cieszyć może próba zmierzenia się z zaawansowaną formą i zdaniami złożonymi, nie wiem jednak czy była to próba udana. Merytoryka całej wypowiedzi ocieka nienawiścią i wydaje mi się, że autorowi przydałaby się pewna refleksja nad tym w jaki sposób zwraca się do innych użytkowników internetu. Niezależnie od tego z jakiego są kraju i jaką flagę ten kraj ma.

Do zobaczenia w następnym odcinku "Z językiem polskim za pan brat"!
Nieźle, choć trochę zbyt rozwlekle, po 4 punkcie po prostu się nudzi. Powinieneś pisać bardziej syntetycznie, a zwłaszcza mniej powściągliwie, nadmiar kultury w znacznym stopniu przyczynia się do monotonii. Trafnie użycie kilku mocniejszych zwrotów nie powinno negatywnie wpłynąć na sposób postrzegania autora przez czytelników z punktu widzenia jego wartości merytorycznej, autorytetu czy poziomu wykształcenia, natomiast zaangażują one odbiorców, tworząc atmosferę radosnego oczekiwania, a w końcu satysfakcji przy kolejnym spotkaniu z epitetem.
Pozdrawiam cieplutko wszystkie kurwy, które to czytają.
Cos pieknego, brawo! Z drugiej strony nie wiem czy on to wszystko zrozumie nie wspominajac o tym czy jego mozg da rade przeczytac i przetworzyc tyle literek ale zawsze warto probowac
Tej Nobel w przyszłym roku za poezje jest twoj xd
Ja pierdole vi3ri ta składnia, w sumie nic dziwnego skoro siedzisz caly czas na lawce pod blokiem


Edit.

nie jest wymagane pisanie Twój Ty itd z duzej litery bo nie musisz pisac oficjalnie, wiedzialbys to gdybys skonczyl wiecej niz podstawowke
Aż miło poczytać kiedy vi3rii dostaje pocisk, wszyscy sie śmieją a on nie wie o co chodzi xd Lubie tą waszą wojne na gtv Kamil XD
nie to co lightness :) on by chciał w internecie dostawać pociski jednak pociski dostaje jedynie w świecie rzeczywistym tzw. Realu (nie mylić z biedronką czy tesco) Przecinki Ja pierdolę ponieważ tekst ten jest pod typową melorecytacje jebac was kurwy to Ja mam tu racje
Mateusz bo i ja z Tobą rusze i po co Ci to :D Aczkolwiek uważam, że Akuku daje sobie świetnie rade:DDDD
Akuku pisze się literą WIELKĄ nie DUŻĄ pierdolona atencyjna kurwo.
akuku to nick nie imie (swoja droga jest moj wiec czemu mnie pouczasz jak sie go pisze? XD) wiec nie jest wymagane pisac wielka litera i tak btw nie ma roznicy pomiedzy wielka i duza litera, to tylko kwestia umowna wiec mozesz juz wracac na lawke pod sklepem
Ja wroce na klatke pod sklepem
ale to ciebie beda zawsze nazywac kiepem
klatke? to co ty kurwa jestes tam psem wartowniczym?
gj mihailow <3